„Smích je kolikrát jediné, co nás drží nad vodou.“

Hezky od začátku

McCitron, Hradec Králové, 1.2.2019

Původní přezdívka Citron vznikla v týmu administrátorů českého Ultima Online shardu zvaného Život v Bradavicích, jednalo se o přesmyčku písmen nicku dřívějšího. Titul Mc, zprvu ne jako Minecraft, se přidal až koncem roku 2011. Používal jsem ho výhradně na GTA:SAMP serverech.

Pod svým novým pseudonymem se už v prvních YouTube videích objevil veselý a upovídaný kluk, který se nebojí žádného tématu a snaží se Vás pobavit. Heslo "Smích je kolikrát jediné, co nás drží nad vodou" skrývá tajemství, že pro mě je to ten Váš smích. Vždy jsem si byl jistý, a stále na tom trvám, že ve videích jsem to skutečně já. Je to takové mé místo s vámi, které nám nikdo nevezme. Věřím, že by Vám mí přátelé a sledující Twitche potvrdili, že se snažím být přirozený. Nikdy bych totiž nechtěl, aby mě, jako jiné tvůrce, přestala "role" bavit, nebo jsem ztratil sebe sama. Právě díky přátelům jsem se dostal k natáčení!

Na původním kanále FlashCraft studia, jak jsme si říkali, jsme byli tři, jediný, kdo u toho ale zůstal, jsem byl já. Baví mě to víc, než jsem kdy předtím čekal! Nikdy bych si nemyslel, že budu po jejich vzoru taky tvořit pro tak úžasné lidi. Vyprávět, jak se náš kanál vyvíjel a čím si prošel, by byl běh na dlouhou trať, přesuňme se radši do dneška. Věděli jste, že za těch necelých sedm let máme na kanále už přes tisíc herních videí? Jaká je Vaše oblíbená série? Viděli jste už například Undertale?

Jmenuji se Austin, těší mě. Jsem ročník devadesát osm a pobývám v Hradci Králové. V běžném životě se živím marketingem sociálních sítí a zároveň jsem studentem Sociální patologie. Vlastně tenhle text sepisuji hned po odeslání jedné zápočtové práce 31.1. v 23:59. Hádáte správně, měla být odevzdána koncem ledna, to ale jen pro odlehčení! Pokud by Vás ještě něco zajímalo, doražte na kterékoli z živých vysílání na našem YouTube. Jsme tam z pravidla ve středy, pátky a neděle +- od 20:00.

McCitrón